Konser Ofisinizde…

Sanat aktivitelerimiz       ve             çözüm ortaklığı ile gerçekleşmektedir.

 

 Burcu Tatlıses

 

Şarkı sözleri ve besteleriyle, Funda Arar, Mustafa Ceceli, Fatih Erkoç, Zuhal Olcay, Yıldız Usmanova albümlerinde yer alan Burcu Tatlıses, 2015 yılında yayınladığı ‘Güzel Kokuyorum’ albümüyle, yılın en iyi albümleri listelerinde yerini aldı. ‘Ay’ ve ‘Bir Sana Bir de Bana’ şarkıları şimdiden klasikleşen müzisyen, kendi şarkıları ve sevdiğimiz şarkılara getirdiği farklı yorumlardan oluşan akustik performansıyla sizlere misafir oluyor…

 

Metin Batur

Jazzlı Sözlü Muhabbetler

Türkiyenin ilk doğaçlama jazz performansına hazır mısınız?

Bol sohbet, kahkaha, itiraf ve deee şarkılar, müzikler …. Hayatında hiç şarkı sözü yazdın mı? Sen itiraf ediyorsun biz onları şarkıya çeviriyoruz . Sözlerini sizin itiraflarınızla oluşturacağımız doğaçlama bir performansa ne dersiniz? O zaman haydii itiraflarını al gel tüm evrene kahkahalarımızı saçalım…  Kendinden terapili performans…. Kurallar fora, akış fevkalede!

Ekip: Altar Büyüköner (Trompet)Ceyda Yücesan (Oyuncu)

Gökhan Erciş (Vokal)Barış Karasapan ( Gitar)

Gökmen Erciş ( Bas Gitar)Yiğit Top ( Perküsyon)

 

Six Pack

Six Pack 80’li, 90’lı yılların ve günümüzün popüler şarkılarını kendi yorumu ile icra ediyor .

Repertuvarında ağırlıklı olarak İngilizce şarkılara yer veren grup, Türkçe şarkıları da harika yorumluyor.

Disco, pop ve R&B müzik tarzlarının sevilen örneklerinden oluşan repertuvarı ile Six Pack, dinleyicilerine dans ve eğlence garantisi veriyor.

İlhan Şeşen ve Vedat Sakman Akustik Hikayeler

lhan Şeşen ve Vedat Sakman iki eski dost olarak keyifli bir sohbet eşliğinde, ofisinizde akustik müzik ziyafeti veriyor! 

Söz ve müzikleri tamamen kendilerine ait eserleri izleyenlerle birlikte seslendiren İlhan Şeşen ve Vedat Sakman’ın konserleri, seyircinin de sahneye eşlik ettiği sıcak bir ortamda gerçekleşiyor

İnce Saz

Grubun tanımıyla “İstanbul müziği” topluluğu olan İncesaz, ofisinizde izleyiciyle buluşuyor. 

İzleyenlerin coşkuyla eşlik edeceği bu muhteşem konserde, “İncesaz” hem gruba ait hem de geleneksel şarkıları kendilerine has üsluplarıyla yorumlayacak. Çalışma ve konserlerini 1997’den bu yana sürdüren İncesaz’ın  gerçekleştireceği bu çok özel konserde müzikseverleri unutamayacakları bir performans bekliyor.